Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2015 » Август » 11 » Шатрищанин став чемпіоном України з літнього біатлону
06:15
Шатрищанин став чемпіоном України з літнього біатлону

З 27 по 31 липня в місті Чернігові пройшов чемпіонат України по літньому біатлону серед юніорів. Добрі результати в цих змаганнях показав наш земляк, уродженець села Шатрище, майстер спорту України Денис Насико.

В масстарті на 5 км (крос + стрільба) він посів перше місце, а в спринті (лижероллери) – став другим. Такий вдалий виступ дав змогу нашому біатлоністу потрапити до молодіжної збірної команди України, яка виступить 26-30 серпня в м Брашов (Румунія) на Чемпіонаті світу. Готуватиме Дениса до відповідальних стартів тренер молодіжної збірної України О. Москаленко.

До речі, ще двоє вихованців першого тренера Дениса Насико О. Свергунова – Владислав Гончаревський та Анастасія Кузьменко, увійшли до збірної команди з біатлону спортклубу «Гарт» і зараз готуються до Кубку Федерації з літнього біатлону.

Категория: Парторганізація | Просмотров: 728 | Добавил: kpu-yampil | Теги: Ямпыль Шатрище, чемпион | Рейтинг: 0.0/0